Renkli Pattaya Geceleri

Renkli Pattaya Geceleri Walking Street’te Başlar

Pattaya geceleri, Türkçesi “Yürüme Yolu – Yaya Yolu” olan Walking Street’te başlar. Sahil yolu’nun (Beach Road) sonunda yer alan Walking Street akşam saat 17:00 ‘de komple trafiğe kapanır. Bu saatten sonra motorsikletler ve arabalar artık bu caddeyi kullanamaz. Cadde bir bariyer ile trafiğe kapatılır, ve turist polisleri minibüsleri ile cadde girişine konuşlanır. Hava kararmaya başlar başlamaz cadde, Pattaya Geceleri ‘ne akmak isteyen turistler ile dolar. Kimi yeni “Tayland’lı sevgilisi” ile, kimi ise ailesiyle.

Pattaya Barlar SokağıYalnız şu dikkatimi çekmiştir : Pattaya’ya eşi ile birlikte gelme gafletine düşen beylerin yüzlerindeki pişmanlık neredeyse 100 metreden belli oluyor. Eşleri ile elele dolaşırken çevrelerindeki güzel Tayland’lı bayanlara bakmamak için kendilerini ne kadar zorladıklarını kolayca farkedebilirsiniz. Siz de aynı hataya düşmeyin diye yazdım…

 

Gogo Barlar: Pattaya Geceleri için ideal bir başlangıç

Pattaya Gogo BarlarWalking Street’te unutulmaz Pattaya geceleri için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz: Gogo barlar, diskolar, beerhouselar (pub), masaj salonları, restoranlar, karaoke barlar, dükkanlar ve birbirinden güzel bayanlar. Mekanlar sürekli değişmekle beraber, mekanlarda çalışan bayanlar ve hizmet kaliteleri her sene değiştiği için belli tavsiyelerde bulunmak gerçekten çok zor. Bu yüzden tavsiye yerine burayı bizzat keşfetmeniz daha iyi olacaktır. Yine de bir tavsiyede bulunmadan geçemeyeceğim: Yolunuz Pattaya’ya düşerse Club Boeshe ‘ye mutlaka bir uğrayın. En son gittiğimde sahne ortasında nefes kesen bir Jakuzili gösterileri vardı. Bayanlar çıplak bir şekilde öyle bir gösteri sunuyorlar ki, tarif etmek için güneş yüzü görmemiş kelimeler kullanmam lazım :) Ufak bir bahşiş karşılığında gösterilerine yine ufak bir katılımınız mümkün olabiliyor.

Maalesef Gogo barlar gece saat 02:00 ‘de kapanıyor. Bu saatten sonra eğlence diskolarda devam ediyor.

Renkli Pattaya GeceleriTony’s 1 ve Tony’s 2 isismli diskolar uğramanız gereken diskoların başında geliyor. Sabah 03:00 ‘te Tony’s 1 kapandıktan sonra garson size (ve varsa kız arkadaşınıza) masanızdaki içkileri de alıp 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan (ve sabaha kadar açık olan) Tony’s 2 ye eşlik eder. Burada seksi dans gösterilerinin yanısıra kocaman bir camdan havuz göreceksiniz. Müzik ve içki eşliğinde içinde yüzen güzelleri seyretmek çok keyifli oluyor.  Diğer yandan bu mekan tıka basa “Freelancer” diye tabir edilen bayanlarla dolu. Freelancer’ler, herhangi bir barda veya kulüpte çalışmayan, bağımsız bayanlardır. Eğer o saate kadar kendinize bir kız arkadaş bulamadıysanız burada mutlaka bulacaksınız!

Beach Road: Pattaya Geceleri için son durak

Pattaya Gece HayatıEğer kız arkadaş konusunda burada da şansınız yaver gitmediyse bir sonraki durağınız “Beach Road” (sahil yolu) olmalı. Beach Road 24 saat hareketlidir. Geceleri özellikle Freelancer’ler ve Katoey’lerin uğrak yeridir. Aşşağıdaki videoya göz atarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Son olarak Katoey konusunda ufak bir uyarı: Katoeyler travestidir, ve inanılmaz derecede güzellerdir. Bir çoğunu bayanlardan ayırdetmek çok zordur. Hele içki aldıysanız neredeyse imkansızdır. Eğer bir süpriz yaşamak istemiyorsanız son derece dikkatli olmalısınız.

Pattaya Geceleri Foto Galeri:

Pattaya Geceleri Beach Road (video):


1 cevap

  1. Teşekkürler çok güzel bir konu